Postanowienia noworoczne dla właścicieli małych firm, 2017

Po zakończeniu świątecznego pośpiechu, właściciele małych firm powinni skorzystać z krótkiej przerwy, aby zacząć realizować niektóre postanowienia noworoczne. Podczas gdy osobiste postanowienia są zazwyczaj skoncentrowane na poprawie zdrowia, życia domowego lub równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, właściciele małych firm mogą skorzystać z podjęcia pewnych postanowień dla swoich firm.

Tylko coraz piłkę toczenia na niektóre z następujących może pomóc utrzymać siebie i swoją małą firmę z kłopotów prawnych w 2017 roku.

Zapewnienie dostępności ADA

To już ponad 25 lat od Americans with Disabilities Act został uchwalony, który nakazał, że wszystkie obiekty użyteczności publicznej są dostępne. Zwłaszcza z dostępną roczną ulgą podatkową, jeśli Twoja firma jest otwarta dla publiczności, a wózek inwalidzki nie może łatwo dostać się przez drzwi wejściowe lub istnieją inne bariery architektoniczne w Twojej firmie, powinno to być priorytetem dla Twojej firmy.

Zapewnij zgodność z prawem

Podczas gdy prawodawcy pracują przez cały rok, często, gdy nowe prawa są uchwalane, nie wchodzą w życie aż do początku następnego roku. Dla wielu właścicieli firm, początek nowego roku oznacza konieczność dostosowania się do nowych zasad i przepisów.

Podczas gdy nowa reguła dotycząca nadgodzin została zablokowana przed wejściem w życie, inne nowe prawa mogą mieć zastosowanie do Twojej firmy.

Uaktualnij zarządzanie kryzysowe

Początek roku to dobry moment, aby podsumować swój plan zarządzania kryzysowego. Czy w poprzednim roku wydarzyło się coś, co nie zostało uwzględnione w planie zarządzania kryzysowego? Rozważ dodanie do planu sekcji wyjaśniającej, jak postępować w przypadku powtórzenia się takiej sytuacji. Początek roku to także dobry czas na aktualizację listy telefonów i listy kontaktów w sytuacjach awaryjnych.

Aktualizacja zasad i procedur

Podobnie jak plan zarządzania kryzysowego, początek roku to dobry czas na przegląd polityk i procedur, aby sprawdzić, co się sprawdza, a co nie, a także jakie polityki są ignorowane lub niewłaściwie egzekwowane. Dodatkowo, jeśli Twoja firma podlega nowym regulacjom lub nowym wymogom zgodności prawnej, aktualizacja polityk i procedur w celu ich uwzględnienia jest niezwykle ważna.

Ponadto, polityka bezpieczeństwa cybernetycznego jest niezwykle ważna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wzrost liczby ataków ransomware, których celem są pracownicy i małe firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *